Program lojalnościowy

Program lojalnościowy

 

JAK TO DZIAŁA?

 

Zasady są proste: zbierasz punkty za zakup naszych produktów, a później wymieniasz punkty na zniżki na kolejne zakupy lub odbierasz dedykowane nagrody. Każda wydana złotówka w e-sklepie to 1 punkt na Twoim koncie! Zgromadzone 40 punktów to 1 zł do wykorzystania na kolejne zakupy.

Przykład: Realizując zakupy o wartości 6 000 złotych otrzymasz 6 000 punktów w programie lojalnościowym. Co to oznacza? Podczas kolejnych zakupów możesz odebrać za darmo produkt o wartości 150 złotych lub obniżyć wartość zakupów o ww. kwotę.

 Oprócz zakupów w sklepie e-Ladex możesz również odebrać vouchery Empik.com. Pamiętaj, że punkty naliczamy wyłącznie za wartość produktów, a więc bez uwzględnienia kosztów wysyłki. Dla przykładu płacąc 1 000 zł za produkty i 59 zł za wysyłkę na Twoje konto zostanie przyznanych 1 000 punktów w ramach programu lojalnościowego.

Punkty możesz zdobyć nie tylko za zakupy w e-sklepie, ale również poprzez dodawanie opinii oraz zdjęć nabytych towarów, jak również subskrybcję firmowego newslettera oraz generowane zakupów z polecenia.

 

 

ZA CO ZYSKUJESZ PUNKTY?

 

Za zakupy         Za opinie 

 

Za zdęcia           Za zapis na newsletter        Polecenie zakupu

 

  

JAK DOŁCZYĆ DO PROGRAMU LOJALNOŚCIOWEGO?

 

Nie musisz dołączać do progamu w oficjalny sposób. Wystaczy, że wykonasz jedną z powyższych aktywności, aby punkty naliczyły się automatycznie do Twojego konta. Pilnuj wiadomości e-mail, które będą przypominały o wystawieniu opinii i zachęcały do załadowania Twoich zdjęć.

 

 

JAK WYMIENIĆ PUNKTY?

 

Aby wymienić punkty lojalnościowe na zniżkę skontaktuj się telefonicznie lub e-mailowo z naszym doradcą. Możesz również samodzielnie opłacić zakup punktami wykorzystując do tego dedykowane narzędzie w koszyku zakupowym. Koszt zakupu zostanie zmniejszony zgodnie ze wzorem ilość zebranych punktów  / 40 punktów = wielkość zniżki w PLN.

 

Schemat działania programu

 

NA CO MOŻESZ WYMIENIĆ PUNKTY?

 

Punkty w programie lojalnościowym możesz wymienić na zniżki w e-sklepie Ladex ale również vouchery Empik.com o wartości 50, 100, 200 PLN.

 

Zniżka na zakupy w e-sklepie        Voucher Empik.com

 

Zobacz vouchery

 

 

JAK DŁUGO WAŻNE SĄ PUNKTY?

 

 Punkty w programie lojalnościowym są ważne bezterminowo. Oznacza to, że możesz wykorzystać je w dowolnym momencie!

 

 

JAK SPRAWDZIĆ ILOŚĆ PUNKTÓW?

 

Aby zweryfikować ilość punktów zaloguj się na konto Klienta a następnie przejdź do zakładki Twoje Konto. Twoja liczba punktów wyświetli się w sekcji Program lojalnościowy.

 

Zaloguj się

 

[PDF] Regulamin Programu lojalnościowego (pobierz)

pixel