Szafy chłodnicze Rapa

( ilość produktów: 19 )

Szafa chłodnicza Rapa - najlepszy wybór!

Profesjonalne szafy chłodnicze Rapa to obowiązkowe wyposażenie obiektów komercyjnych z produktami spożywczymi. W naszej ofercie znajdują się szafy różnego rodzaju, dzięki czemu klienci mogą dopasować odpowiedni model w zależności od tego, jaki obiekt prowadzą. W skład naszego asortymentu wchodzą zarówno modele zamknięte odpowiednie na zaplecza restauracji, sklepów i hurtowni, jak i otwarte oraz przeszklone, które dedykowane są do obiektów wymagających ekspozycji. Wszystkie z nich dedykowane są do komercyjnego użytku, do którego są dobrze przystosowane zaawansowanymi systemami ułatwiającymi eksploatację, a także satysfakcjonującym poziomem energooszczędności warunkującym ekonomiczność produktów.

Szafy chłodnicze Rapa występują w różnych wariantach, jeśli chodzi o rozmiar. Są one dopasowane do obiektów o różnej wielkości, a najmniejsze szafy mają pojemność niespełna pięciuset litrów. Największe zaś są kilkukrotnie większe. Każda szafa chłodnicza Rapa nadaje się świetnie do przechowywania napojów, alkoholu, mięsa, nabiału, a nawet leków.

Rapa – polski producent urządzeń chłodniczych

Dlaczego szafy chłodnicze Rapa cieszą się coraz większą popularnością w naszym asortymencie? Rapa to polska firma, który działa na rynku ponad 20 lat, co pozwoliło jej ugruntować pozycję jednego z najważniejszych liderów w produkcji urządzeń chłodniczych.

Szafy chłodnicze Rapa otrzymały certyfikat od najstarszej instytucji zdrowia w Polsce, którą jest Narodowy Instytut Zdrowia Publicznego – Państwowy Zakład Higieny, co oznacza, że to w 100% bezpieczne urządzenia, spełniające normy i wymogi. Poza tym urządzenia mają certyfikaty od Polskiego Centrum Badań i Certyfikacji S.A. Zyskujesz pewność, że posłużą Ci przez dekady w bardzo dobrym stanie, w przeciwieństwie do odpowiedników z niezweryfikowanego źródła.

Rapa tworzy ofertę szaf przeszklonych i zapleczowych, które sprawdzą się w każdym lokalu gastronomicznym i sklepowym. Ich fenomen tkwi w energooszczędnej i ekologicznej pracy. Co to oznacza? Wiele szaf zużywa miesięcznie energii nawet za mniej niż 150 złotych, poza tym mają ekologiczny czynnik chłodniczy, który jest mniej szkodliwy dla ludzi i planety.

Jaka szafa chłodnicza Rapa na pewno spełni Twoje oczekiwania? Zwróć uwagę na model wyposażony w regulator z automatycznym odszranianiem i cyfrowym wyświetlaczem temperatury oraz z obudową i częściami ze stali nierdzewnej, która jest odporna na wilgoć, a co za tym idzie również na rdzę. Taka szafa Rapa będzie wygodna w obsłudze, a jednocześnie odporna na uszkodzenia nawet po latach użytkowania.

Coraz więcej klientów sięga też po szafy Rapa z regulowanymi nóżkami, drzwiami samodomykającymi oraz z dodatkowymi podświetleniami na przykład banera lub wszystkich półek – i takie znajdziesz w naszym asortymencie.

Skontaktuj się z nami, a przedstawimy szczegółową ofertę, pomożemy wybrać odpowiednią szafę na miarę Twoich potrzeb oraz określimy możliwości personalizacji urządzenia. Żywność, napoje i leki zawsze zachowają świeżość i idealny stan dzięki profesjonalnemu wyposażeniu, jakim są właśnie szafy chłodnicze od polskiej, certyfikowanej marki Rapa.

    pixel