Sterylizatory medyczne

( ilość produktów: 3 )

W tym miejscu znajdziesz sterylizatory medyczne, które zabijają wirusy i bakterie ze skutecznością nawet 99,9%. Dostarczamy nowoczesne modele zarówno do małych, jak i dużych pomieszczeń, więc z łatwością wybierzesz właściwe urządzenie na miarę indywidualnych potrzeb użytkowych. Wyposażone w nowoczesne lampy UV-C eliminują niebezpieczne cząstki, a ich wolnostojąca konstrukcja umożliwia swobodne przenoszenie. Już dzisiaj wybierz sterylizator medyczny bezpieczny dla pacjentów i personelu!

Sterylizatory medyczne – nawet 99,9% skuteczności

W placówkach medycznych sterylność i bezpieczeństwo to priorytet. Profesjonalne sterylizatory do medycyny firmy MILOO czy POL-EKO można zastosować w niemal każdym obiekcie o przeznaczeniu medycznym. Wystarczy dopasować sterylizator do gabinetu lekarskiego lub innych miejsc leczniczych do kubatury pomieszczenia.

Sterylizatorami do medycyny nazywamy urządzenia dezynfekująco-sterylizujące, które mają funkcję filtracji powietrza, a niektóre modele wyposażono w funkcję ozonowania. Sterylizatory z naszej oferty to produkty nowoczesne o wszechstronnym zastosowaniu: są wydajne w działaniu, bezawaryjne, a także łatwe w obsłudze i konserwacji. Dodatkowym atutem jest cicha praca. Co więcej, charakteryzuje je nowoczesny wygląd, który skutecznie podnosi estetykę pomieszczeń.

Sterylizatory medyczne - BASIC, VS i ULTRA

W tej kategorii mamy urządzenia do sterylizacji z różnych serii: BASIC, VS i ULTRA. Seria ULTRA, czyli najbardziej zaawansowana, oprócz filtrowania oraz dezynfekcji UV-C, zapewnia dezynfekcję ozonem maskującym brzydkie zapachy oraz generuje większą dawkę skutecznego promieniowania UV-C.

Widoczne zalety oferowanych przez nas sterylizatorów medycznych to wolnostojąca konstrukcja i bardzo cicha praca 40dB. Możesz też zdecydować się na dodatkowe wyposażenie na przykład monitoring, zdalne sterowanie lub osłonę kwarcową na lampy.

    pixel