Lady sprzedażowe

( ilość produktów: 12 )

Klasyczne lady sprzedażowe

Spraw, aby Twoja strefa sprzedaży wyglądała elegancko i profesjonalnie dzięki naszemu wyborowi lad od renomowanych marek, takich jak CEBEA i MAWI. Nowoczesne lady sprzedażowe oferują długotrwałą trwałość i można je dostosować do przestrzeni tak, aby idealnie pasowały do indywidualnych potrzeb w handlu detalicznym. Ponadto są łatwe w utrzymaniu w czystości. Te meble oferują możliwość łączenia z witrynami i ladami oraz innymi ladami kasowymi.

Lady sprzedażowe za gotówkę i na raty

Czym charakteryzuje się lada do sklepu z naszego asortymentu? Każdy mebel jest przestronny, z łatwością zmieści kasę oraz niezbędne akcesoria i sprzęty, takie jak krajalnice i wagi. Wiele z lad wyposażono w regulowane nóżki umożliwiające poziomowanie, dzięki czemu jeszcze łatwiej dopasujesz je do indywidualnych potrzeb pracowników. Dużą popularnością cieszy się zwłaszcza lada sprzedażowa z dodatkiem komór użytkowych z półkami, na których można przechowywać podręczne przedmioty.

Idealne dla sprzedawców detalicznych w każdym sklepie, lady te są wykonane z wytrzymałych, trwałych materiałów, które są łatwe w montażu i posłużą w nienagannym stanie przez długie lata. Zadbaj o nowoczesny i profesjonalny wygląd swojego sklepu dzięki wygodnym i stylowym ladom sprzedażowym.

Regulowane lady sprzedażowe

Lada do sklepu przeszklona a może tradycyjna? W naszej ofercie zobaczysz różne lady sprzedażowe, dzięki czemu szybko wybierzesz najlepsze dopasowane do własnej przestrzeni użytkowej. Powstają z trwałych materiałów, takich jak płyta laminowana MDF, a wzmocnione boki z tworzywa sztucznego izolowane pianką poliuretanową i proszkowe malowanie dbają o wytrzymałość i estetykę mebli.

Jeśli pragniesz więc przenieść obsługę klienta na wyższy poziom, wybierz lady do sklepu z oferty eladex.com.pl! Wiele mebli na przykład od producenta MAWI sprawdzi się jako łącznik pomiędzy ladami chłodniczymi. Dzięki efektywnym ladom sprzedażowym będziesz w stanie wywrzeć pozytywne wrażenie na każdym kupującym i ułatwisz codzienne obowiązki pracownikom.

    pixel