Zamrażarki skrzyniowe - magazynowe i przemysłowe

( ilość produktów: 4 )

Jak przydatne są zamrażarki skrzyniowe?

Zamrażarki skrzyniowe zostały zaprojektowane z myślą o przechowywaniu produktów, które muszą mieć zapewnioną stałą, ujemną temperaturę. Służą one do bezpiecznego przechowywania lodów i innych mrożonych produktów. Urządzenia znalazły swoich odbiorców wśród obiektów gastronomicznych, gdzie nie jest wymagana prezentacja produktów za drzwiami przeszklonymi - dostęp do nich ma jedynie obsługa lokalu. Przy wyborze zamrażarki skrzyniowej zapytaj sprzedawcę o to, czy jest wykonana ze stali nierdzewnej - dzięki temu będziesz miał pewność, że kupujesz urządzenie mrożące najwyższej jakości. Sprawdź najnowszą ofertę na zamrażarki w sklepie eLadex.

Optymalna zamrażarka skrzyniowa dla Twojego biznesu

Praca zamrażarki skrzyniowej ma na celu utrzymanie świeżości Twoich produktów na długi czas. Szukasz najlepszego rozwiązania dla siebie? Skontaktuj się z naszą obsługą Klienta. Na sprawach technicznych znamy się jak nikt.

Ekonomiczne zamrażarki skrzyniowe

Szukasz praktycznej zamrażarki skrzyniowej, która pobiera prądu za zaledwie 30 złotych na miesiąc? Jesteś we właściwym miejscu – w tej kategorii prym wiodą ekonomiczne zamrażarki przemysłowe od renomowanych marek Krimarg, Byfal i Elcold. Dzięki nim nie tylko zmniejszysz wydatki, ale i zadbasz o długotrwałą świeżość lodów i mrożonek.

Zamrażarki skrzyniowe z naszego asortymentu powstały z myślą o stacjach paliw, sklepach, restauracjach, aptekach i barach. Pracują w różnym zakresie temperatur, nawet do -25°C. Wyposażone w 1,2 lub 3 koszyki różnią się rozmiarami, więc błyskawicznie dopasujesz je do wymiarów lokalu.

W eLADEX znajdziesz zamrażarki magazynowe i przemysłowe ze wzmocnioną warstwą pianki poliuretanowej, które gwarantują lepszą termoizolację, w efekcie czego temperatura w urządzeniu jest stabilna. Zaletami są też elektroniczny regulator temperatury, ekonomiczny agregat wewnętrzny i pojemność komory nawet do 500l. W naszym sklepie sprawnie wybierzesz najlepszą zamrażarkę skrzyniową na rynku!

"Spokój na kilka lat. Zamrażarki skrzyniowe LADEX - Twój partner w wyposażeniu biznesu."

    pixel