Szafy dezynfekujące

( ilość produktów: 2 )

Szafa ozonująca do dezynfekcji

Zadbanie o odpowiedniej sterylności narzędzi, ubrań czy pościeli w dziedzinach takich jak stomatologia, pediatria czy hotelarstwo nie byłoby możliwe, gdyby nie szafy dezynfekujące. Dbanie o sterylność oraz bezpieczeństwo klientów czy pacjentów w ośrodkach to podstawowa zasada bhp. Oferujemy wysokiej jakości szafy dezynfekujące, które wykorzystują najbardziej innowacyjne techniki, umożliwiające zabijanie bakterii oraz wirusów z różnych powierzchni. Dostępne u nas szafy do dezynfekcji wykorzystują ozonowanie, czyli zabieg przy użyciu pierwiastka naturalnie występującego w przyrodzie.

Oferta stworzona z myślą o Twoich potrzebach!

Nasze szafy dezynfekujące to urządzenia od światowej klasy producentów JUKA oraz Dora Metal. Gwarantujemy zatem ich najwyższą jakość i długą żywotność, która idzie w parze z wytrzymałością. Dostępne artykuły są również w 100% bezpieczne, ponieważ wykorzystują technologię automatycznego blokowania drzwi, dlatego nie ma możliwości wydostania się ozonu do pomieszczenia. Doskonale nadają się do dezynfekowania takich przedmiotów tak fartuchy, obuwie, narzędzia, dokumenty, pościele etc.

Pragniemy serdecznie zaprosić Cię do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty. Gwarantujemy Ci najwyższą jakość oraz zadowolenie z wydajności szafy. Jeżeli masz jakieś wątpliwości to zachęcamy również do kontaktu z naszą obsługą, która udzieli wszelkich potrzebnych informacji i pomoże wybrać produkt do Twoich oczekiwań. Koniecznie sprawdź inne kategorie produktów, które dostępne są na naszej stronie!

    pixel