Witryny i gabloty ekspozycyjne chłodnicze

( ilość produktów: 6 )

Idealna witryna chłodnicza ekspozycyjna dla Twojego biznesu

Witryna ekspozycyjna 78, 100, a może 125 litrów? W naszej ofercie znajdziesz modele o różnej pojemności, budowie, wymiarach i funkcjach, więc z łatwością wybierzesz odpowiednie urządzenie na miarę własnych potrzeb.

Witryny ekspozycyjne zapewniają szeroki wachlarz możliwości prezentacji produktów, niezależnie od tego, czy jest to nabiał, czy alkohol lub ciasta. Oferujemy energooszczędne i przyjaźniejsze dla środowiska gabloty, które od razu wyeksponują towary i przyciągną klientów na dłużej. Wszystkie pochodzą od renomowanych marek, takich jak YATO i STALGAST z certyfikatami jakości.

Energooszczędne witryny ekspozycyjne

Prezentujemy witryny ekspozycyjne chłodnicze dedykowane między innymi do restauracji, kawiarni czy cukierni. To szeroka oferta witryn z ekologicznymi czynnikami chłodniczymi (na przykład R134a), które są w stanie spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. W naszym asortymencie znajdują się tylko witryny, które pozwolą na bardzo estetyczne zaprezentowanie polecanych klientom produktów - bez względu na to, czy będą to napoje, kanapki czy owoce.

Wszystkie dostępne witryny ekspozycyjne charakteryzują się modnym, uniwersalnym designem. Wzornictwo oferowane przez te lady chłodnicze jest przemyślane, a wszystko po to, aby zwrócić uwagę potencjalnego klienta, zachwycić go i sprawić, że nie będzie mógł oprzeć się artykułom spożywczym. Zakres temperatur od 0 do +12 stopni Celsjusza, kompaktowe wymiary, zróżnicowana liczba półek, dobowe zużycie energii nawet poniżej 1 kWh powodują, że każdy wybierze urządzenie dopasowane do własnego lokalu.

Co jeszcze wyróżnia urządzenia chłodnicze do ekspozycji towaru z naszego asortymentu? Hartowana szyba frontowa, energooszczędne oświetlenie LED, elektroniczny regulator z wyświetlaczem temperatury i automatycznym odszranianiem, a nawet nogi regulowane w zakresie do 10 mm.

Każdy klient może wybierać spośród dostępnych w ofercie witryn, ale istnieje też możliwość ich personalizacji, na przykład pod względem koloru lub dodatkowe wyposażenia pojemników i półek. Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą oraz kontaktu!

    pixel