Regały warzywnicze

( ilość produktów: 3 )

Dlaczego warto wybrać regały niechłodnicze?

Regały niechłodnicze to produkty przeznaczone do branży spożywczej. Mogą one stanowić podstawowe wyposażenie sklepów, punktów handlowych, piekarni lub sieci convenience. Proponowane przez nasz sklep regały niechłodnicze są przystosowane do łączenia w ciągi. Posiadają one oświetlenie ekspozycyjne w postaci energooszczędnych świetlówek ledowych a także lustra wewnętrzne i wysuwane tace.

Regały niechłodnicze z naszego sklepu internetowego to produkty firmy RAPA, dostępne w szerokości od 490 mm do 2070 mm. Boki wykonano z płyty laminowanej z możliwością wyboru koloru ze wzornika. Drewniane półki wewnętrzne z drewna bukowego mają wbudowane oświetlenie ledowe i lustra górne eksponujące znajdujący się na nich asortyment. To regały z regulowanymi nogami, dzięki którym można wypoziomować te meble.

Dlaczego warto zdecydować się na kupno regałów niechłodniczych?

Nowoczesne regały niechłodnicze, dzięki wysuwanej tacy są łatwe do czyszczenia. Polecane przez nas elementy wyposażenia sklepów spożywczych mają odbojniki z miękkiego PCV, odpowiednie napięcie i moc znamionową, co gwarantuje bezproblemowe działanie tych produktów. Dobowe zużycie energii kształtuje się na poziomie 0,72 kWh. Lekko pochylone półki, wykonane ze starannie dobranego drewna bukowego, ułatwiają wkładanie i ustawianie na nich asortymentu. To produkty z dodatkowymi opcjami w postaci przesuwnej zasłony, stworzonej z tworzywa PET i regałów pod zabudowę. 

    pixel