Witryny chłodnicze

( ilość produktów: 44 )

Witryna chłodnicza - sprawdź ofertę eLADEX!

Prezentujemy witryny chłodzące od renomowanych producentów w najlepszych cenach na rynku. Wyselekcjonowaliśmy z myślą o Tobie wyposażenie, które cieszy się szczególnym uznaniem użytkowników i przedsiębiorców stawiających na jakość. Dołącz więc do ich grona już dziś i ciesz się z udanej inwestycji przez lata. W sklepie eLADEX znajdziesz wyłącznie sprawdzone rozwiązania.

Witryny chłodnicze od sklepie eLADEX – nie kupuj kota w worku

Na przestrzeni lat obecności na rynku udało nam się poznać potrzeby i oczekiwania przedsiębiorców względem narzędzi i wyposażenia. Wiemy, że wymagają oni niezawodności i doskonałych parametrów technicznych pozwalających na efektywny rozwój biznesu. Inwestując więc w witryny chłodnicze, przedsiębiorcy muszą mieć pewność, że będą to urządzenia wytrzymałe i funkcjonalne. Tymi kryteriami też kierowaliśmy się podczas kompletowania oferty sklepu eLADEX.com.pl.

Otrzymujesz od nas gwarancję, że wybrana witryna chłodząca jest gotowa do eksploatacji i pochodzi od renomowanych producentów spełniających najsurowsze standardy jakości, żywotności i bezpieczeństwa eksploatacji. Zobacz, co przygotowaliśmy z myślą o Tobie i Twoim biznesie!

Nie czekaj i przekonaj się, że realizacja zamówienia w sklepie eLADEX to rozwiązanie komfortowe. Nie musisz wychodzić z domu lub firmy. Wystarczy zrealizować zakupy poprzez stronę internetową, wybrać witryny chłodnicze i sfinalizować zakup. Kurier dostarczy asortyment prosto pod wskazany adres. Zaoszczędzisz dzięki temu mnóstwo czasu, który możesz poświęcić na resztę obowiązków związanych z biznesem.

Witryny chłodnicze dla każdego przedsiębiorcy

W naszym sklepie prym wiodą małe, średnie i duże witryny chłodnicze do supermarketów, kawiarni, restauracji, hotelów i sklepów, czyli do każdej placówki handlowo-usługowej. Nadają się do przechowywania dowolnego rodzaju mięsa, wędliny i nabiału, a ich zakres temperatur waha się od O°C do 10°C.

Potrzebujesz niewielkiej witryny, która kosztuje mniej niż 5 tysięcy złotych? A może cena nie ma znaczenia i szukasz urządzenia wyposażonego w dynamiczne chłodzenie za ponad 15 tysięcy złotych? U nas kupisz drogie i tanie witryny chłodnicze, zależnie od oczekiwań i predyspozycji lokalu. Wszystkie pochodzą od renomowanych producentów Juka, Mawi, Rapa i Cebea, czyli nagradzanych marek, z unijnymi certyfikatami.

Witryny ekspozycyjne z naszego asortymentu mają przeszklenia, które sprawiają, że wybór produktów jest prosty i przyjemny. Producenci wyposażyli urządzenia w pojemne komory przechowalnicze pod półkami ekspozycyjnymi, dzięki czemu sprzedawcy w kilka sekund uzupełnią brakujący towar. Większość witryn ma elektroniczne termostaty, co ułatwia regulację temperatury.

Witryny gastronomiczne z oferty eLADEX pozwolą Ci oszczędzić tysiące złotych – wiele modeli pobiera prąd za niecałe 70 złotych miesięcznie. Pobór energii obniżają też wydajne agregaty, grawitacyjne lub dynamiczne chłodzenie oraz wysoka klasa energetyczna. Efektywne chłodzenie sprawia, że produkty zachowują świeżość nawet o kilka dni dłużej.

A całości dopełnia eleganckie oświetlenie LED i solidna obudowa – większość witryn powstaje z blachy nierdzewnej, która nie pokryje się rdzą nawet w najbardziej wilgotnym środowisku. Do tego automatyczne odszranianie, hartowane szyby i wybór elementów ozdobnych dają szerokie możliwości eksploatacyjne.

Witryna chłodnicza produkowana na miarę Twoich potrzeb

Nie musisz oglądać każdego produktu po kolei – w naszym sklepie wygodnie wyfiltrujesz urządzenia, które Cię interesują. Określ długość, szerokość, zakres temperatury chłodzenia, markę, cenę, a nawet miesięczny koszt prądu, by jak najtrafniej zawęzić obszar poszukiwań. Dzięki temu nawet w kilka minut wybierzesz witrynę chłodniczą dopasowaną do własnych potrzeb i możliwości lokalu.

Zwróć też uwagę, że niektóre modele są dostępne w kilku rozmiarach, a poza tym możesz wzbogacić je w dodatkowe wyposażenie. Klienci chętnie wybierają takie udogodnienia, jak szklana przegroda ruchoma lub stała, kółka jezdne, podwieszane półki, a nawet rejestrator temperatury USB, dzięki któremu zapiszesz ostatnie pomiary.

Wydajna witryna chłodnicza pozwoli zachować świeżość produktów w nawet najbardziej wymagających warunkach na przykład podczas przewozu jedzenia na festyny. Co ważne, większość urządzeń ma gwarancję nawet na 2 lata, oferujemy też korzystne rabaty oraz możliwość zakupu na raty. Wyposaż swój lokal w witrynę prostą lub narożną z naszego asortymentu!

pixel