WAKS

( ilość produktów: 2 )

Firma WAKS, założona w 2014 roku, to dynamicznie rozwijająca się spółka handlowa specjalizująca się w sektorach zasilania i automatyki przemysłowej. Inżynierska wiedza i wieloletnie doświadczenie na rynku B2B pozwalają firmie dostarczać produkty najwyższej jakości, które spełniają obowiązujące normy i standardy. W ofercie eladex.com.pl znajdziesz wybrane urządzenia zasilające tej marki.

Niezawodne systemy zasilania awaryjnego

Produkty oferowane przez WAKS, w tym wydajne zasilania awaryjne do sklepów i lokali gastronomicznych, są zaprojektowane z myślą o zapewnieniu ciągłości działania urządzeń w przypadku nagłych przerw w dostawie prądu. Sprzedawane przez firmę UPS-y są idealne do współpracy z systemami IT, sieciami, automatyką, monitoringiem, oświetleniem, maszynami i drukarkami. Dzięki zastosowaniu akumulatorów AGM, systemy awaryjne WAKS przez pewien czas mogą podtrzymywać pracę takich urządzeń jak chłodziarki farmaceutyczne, co daje użytkownikom spokój i pewność, że przechowywane w chłodziarkach produkty nie ulegną uszkodzeniu.

WAKS – partner godny zaufania

Oferowane przez nas urządzenia chłodnicze, przynajmniej ich część, z powodzeniem może być zasilana przez systemy WAKS. To zasilacze awaryjne zaprojektowane i testowane przez doświadczonych inżynierów, co gwarantuje ich niezawodność i trwałość. Taki sprzęt sprawdzi się jako uzupełniające, niezwykle przydatne wyposażenie cukierni i piekarni, sklepów, aptek, przychodni lub innych instytucji.

Jako producent z wieloletnim doświadczeniem, WAKS dostarcza rozwiązania zasilania awaryjnego, które są kompatybilne z szeroką gamą urządzeń, chociażby takich jak szafki farmaceutyczne, które ze względów bezpieczeństwa wymagają stałego zasilania.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą, w której znajdziesz zaawansowane systemy zasilania awaryjnego od firmy WAKS. Prezentowane produkty są idealnym rozwiązaniem dla każdej cukierni, piekarni, lodziarni, apteki oraz wielu innych miejsc sprzedaży, gdzie niezawodność zasilania jest kluczowa. Skorzystaj z naszej oferty i złóż zamówienie.

      pixel