AREA COOLING SOLUTIONS

( ilość produktów: 4 )

Agregaty skraplające marki AREA COOLING SOLUTIONS

Agregaty skraplające skutecznie dbają o świeżość produktów w sklepach i restauracjach. W naszej ofercie znajdziesz agregaty prosto od renomowanej marki Area Cooling Solutions, przeznaczone do obsługi ciągów lad chłodniczych i chłodni.

To urządzenia projektowane i produkowane w Europie, spełniają rygorystyczne normy, co potwierdzają certyfikaty TÜV i PED III (gwarantujące bezpieczną pracę agregatów), więc na pewno spełnią Twoje oczekiwania!

Area Cooling Solutions – certyfikowane agregaty

Potrzebujesz agregatu skraplającego, który spełnia europejskie standardy, jest bezawaryjny i bezpieczny? Agregaty Area Cooling Solutions nie tylko otrzymały certyfikaty, ale i są wyposażone w przyjazne dla środowiska czynniki chłodnicze R404A, R448A, R449A – nie mają negatywnego wpływu na otoczenie.

Agregaty chłodzące Area Cooling Solutions maja szereg innowacyjnych rozwiązań. Wśród nich są wentylatory EC, dzięki którym poziom hałasu jest niższy nawet o połowę od generowanego w starszych modelach. Dużą popularnością cieszą się też urządzenia z wbudowanym zdalnym monitoringiem, który sprawuje kontrolę nad tym, by agregat działał w odpowiedniej temperaturze.

W naszej ofercie znajdziesz między innymi agregatory skraplające z linii BASIC złożone ze sprężarki, skraplacza, zbiornika cieczy, filtru odwadniacza, armatury odcinającej i automatyki elektrycznej.

Bez problemu zamontujesz je na zewnątrz, więc nie zajmą miejsca w lokalu ani na zapleczu, zyskasz do zagospodarowania więcej przestrzeni. Agregaty generują poziom dźwięku około 46 dB, porównywany do szmerów, zatem nie zakłócą spokoju klientów ani pracowników, stworzą przyjemną atmosferę w Twoim lokalu.

Firma Area Cooling Solutions słynie z agregatów skraplających wykorzystujących technologię inwerterową, które pozwala oszczędzić jeszcze więcej energii. Są to ciche, energooszczędne i bezpieczne urządzenia, które kupisz w naszym sklepie w najkorzystniejszych cenach. Zapłacisz gotówką lub wygodnie rozłożysz płatność na raty, co sprawi, że odciążysz budżet.

Do wyboru są małe i duże agregaty, więc każdy wybierze właściwe urządzenie na miarę swoich potrzeb. Przechodzą one rygorystyczną kontrolę jakości, więc masz pewność, że posłużą Ci w nienagannym stanie przez dekady. Jeśli masz pytania lub nie wiesz, który dokładnie agregat sprawdzi się w Twoim lokalu, napisz lub zadzwoń – chętnie doradzimy!

      pixel