Krajalnice

[36 z 43]
Tryb: normallist
Wyświetl:
Sortuj wg:
Wyświetlaj:

 

     

krajalnica Poniżej prezentujemy profesjonalne krajalnice do wędlin i sera, zaprojektowane z myślą o sklepach spożywczych i lokalach gastronomicznych. Dzięki przemyślanej konstrukcji oraz najwyższej jakości materiałom sprzęt ten bardzo dobrze znosi intensywną eksploatację, pracuje szybko, precyzyjnie i wydajnie, a równocześnie jest łatwy w obsłudze. Nawet przy długotrwałej pracy nie męczy on zbytnio obsługującego go pracownika. Co szczególnie ważne, oferowane przez nas krajalnice cechują się budową zapewniającą maksymalne bezpieczeństwo użytkowania. Gwarancję jakości stanowi tutaj renoma znanych i cenionych producentów tego typu urządzeń: CELME oraz MA-GA.

 

Nasza oferta jest bogata i zróżnicowana: znajdą w niej Państwo zarówno krajalnice uniwersalne, jak i te przeznaczone specjalnie do krojenia sera, wędlin, mięsa gotowanego bądź pieczonego, a także do chleba.

 

Pomimo szczegółowych różnic w specyfikacji technicznej, każdy z prezentowanych poniżej modeli jest wyposażony w ostry i odpowiednio wyprofilowany nóż oraz stabilną, solidną obudowę. Krajalnice mają wiele opcji pozwalających na krojenie plastrów o różnej grubości, niemniej ich obsługa jest intuicyjna i nie będzie nastręczać żadnych trudności.

 

Oprócz samych krajalnic, w katalogu znajdą Państwo także inne urządzenia na ogół wykorzystywane w ich towarzystwie (kotleciarka, pakowarko-zgrzewarka), a także dodatkowe części i różnego rodzaju akcesoria do krajalnic (np. kamień ostrzący). Warto podkreślić, że wszystkie krajalnice posiadają 12-miesięczną gwarancję. Nie mamy wątpliwości, że każdy klient zainteresowany krajalnicami znajdzie tutaj sprzęt odpowiadający jego wymaganiom i preferencjom. Serdecznie zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszym katalogiem.

 

Czym się kierować przy wyborze kralajnicy do sklepu lub gastronomii? - czytaj poradnik specjalistów

  Elastyczne finansowanie krajalnic
     
  Gwarancja
niezawodności 
     
  Ekspresowa
dostawa do sklepu
     
  Specjalistyczne doradztwo
Strona: 12 >> z 2
Okazje.info.pl
Pobieranie danych...
pixel