Montaż drzwi do regałów chłodniczych

Wycena montażu drzwi do regałów

 

PO CO ZAMYKAĆ REGAŁY DRZWIAMI PRZESZKLONYMI?

 

Aby klienci sklepów mogli liczyć na wysoką jakość oraz świeżość kupowanych produktów, urządzenia chłodnicze muszą działać bezustannie. W odpowiedzi na galopujące koszty energii elektrycznej, jak również znaczny udział chłodnictwa w strukturze kosztów w handlu, coraz większym zainteresowaniem cieszą się tzw. "regały zamknięte". Zamknięcie mebli chłodniczych systemem drzwi przesuwnych, uchylnych, czy systemami pokryw powoduje, że obciążenie chłodnicze spada. Wpływa to na znaczącą (bo dochodzącą do prawie 90%) redukcję czasu pracy sprężarek chłodniczych. 

Oprócz korzyści ekonomicznych i środowiskowych montaż drzwi przesuwnych czy uchylnych wpływa znacząco na jakość i bezpieczeństwo przechowywania napojów, jogurtów czy wędlin. Średnia temperatura produktów spożywczych przechowywanych w takich meblach jest bowiem niższa o kilka stopni. Warto zauważyć również, że drzwi przeszklone zapewniają doskonałą widoczność prezentowanego towaru a ograniczenie ilości zimnego powietrza (która przedostaje się do alejek handlowych), zdecydowanie poprawia doświadczenia zakupowe Klientów.

 

Korzyści z montażu drzwi przeszklonych w regałach chłodniczych    Korzyści z montażu drzwi przeszklonych w regałach chłodniczych

 

NIE MUSISZ WYMIENIAĆ CAŁEGO MEBLA CHŁODNICZEGO

 

Dzięki systemom drzwi przeszklonych znajdujących się w ofercie Ladex ich montaż jest szybki i niskokosztowy. Ogranicz zjawisko przenikania ciepła do wnętrza mebli chłodniczych korzystając z montażu:

  • drzwi danego producenta lub
  • skorzystaj z modeli uniwersalnych.

Wystarczy, że wypełnisz nasz konfigurator, aby otrzymać niezobowiązującą wycenę.

Nie musisz wymieniać regału na nowy     Montaż drzwi trwa jedynie jeden dzień     Usługa realizowana  dla regałów różnych producentów

 

Wyceń usługę on-lineSkontaktuj się

Przykładowy montaż drzwi w regale chłodniczym

 

Obecność drzwi przeszkolonych, montowanych w regałach chłodniczych, redukuje nie tylko czas pracy sprężarek, ale także oszczędza prace podzespołów elektrycznych - oświetlenia, wentylatorów czy grzałek. Dzięki temu rzadziej będziesz musiał korzystać z ich wymiany a w skrajnych przypadkach - naprawy. Oszczędności na poziomie rachunków za prąd są najmocniej zauważalne w przypadku mebli mroźniczych. Tutaj montaż drzwi przesuwnych lub uchylnych może przynieść aż 55% oszczędności w zużyciu energii.

regał chłodniczy z drzwiami przesuwnymi  regał chłodniczy z drzwiami uchylnymi

Sposoby otwierania drzwi przesuwanych vs. uchylnych (skrzydłowych)

 

SZKLANE DRZWI CHŁODNICZE DO REGAŁÓW - PRODUCENT

Cebea Rapa  Juka  Bolarus  Es System K Igloo  Mawi

  

Wyceń usługę on-lineSkontaktuj się

Dlaczego wybrać firmę Ladex?

 

 

Działamy na terenie całej Wielkopolski 

 

OSM Czarnków  Karpicko  Biegun  Społem  Lewiatan

 

 Ladex oferuje kompleksowe usługi związane z montażem drzwi do regałów chłodniczych. Nie musisz wymieniać mebla chłodniczego na nowy. Systemy, które proponujemy charakteryzują prostym i niskokosztowym montażem. Wystarczy odpowiednie doposażenie obecnie działającego regału. Jakość naszej prawy gwarantuje spokojne użytkowanie przez wiele lat.

Zaufane Opinie IdoSell
4.78 / 5.00 540 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-06-27
5
2024-06-17
Witam, super obsługa w wykonaniu Pana Szymona. Naprawdę jesteśmy zadowoleni. Rzadko się zdarza tak wykwalifikowana obsługa. Dałbym 10 na 5. Pośród wszystkich sklepów jakie spotkałem typu media expert, rtv, etc . Ten jest Diamentem a reszta cyrkonią.
pixel