Przeszklona szafa chłodnicza firmy MAWI, model CC 2070 o szerokości 2070 mm, służy do efektownej ekspozycji produktów wymagających obniżonej temperatury od +1 do +10 °C. Posiada system chłodzenia dynamicznego wymuszonego wentylatorem , który jest skuteczny, bezawaryjny i zapewnia właściwe warunki do przechowywania żywności. Szafy tego typu stanowią niezbędny element wyposażenia marketów, sklepów samoobsługowych, stacji benzynowych.





Prezentowana szafa chłodnicza MAWI jest niezawodna, do jej wykonania producent zastosował wytrzymałą blachę odporną na uszkodzenia i duże obciążenia. Wysokiej jakości, ekonomiczny agregat wewnętrzny pozwala na uzyskanie znaczących oszczędności, tym bardziej, że korpus ma odpowiednią izolację wykonaną z pianki poliuretanowej. Nie tylko walory techniczne wpływają na popularność tego urządzenia, ale także atrakcyjne wzornictwo oraz liczne udogodnienia dla klientów oraz pracowników. Szafa posiada wewnętrzne oświetlenie ekspozycji LED oraz półki o regulowanej wysokości. Łatwy i wygodny dostęp do wystawionych w szafie produktów zapewniają przeszklone potrójne drzwi przesuwne z bezpieczną dla użytkowników szybą zespoloną.




Urządzenie wyposażone jest w termostat z automatycznym odszranianiem i cyfrowym wyświetlaczem temperatury. Wiele atrakcyjnych modyfikacji można uzyskać dzięki szerokiej ofercie wyposażenia dodatkowego.
Wyposażenie standardowe:
- agregat wewnętrzny, chłodzenie dynamiczne wymuszone wentylatorem
- regulator z automatycznym odszranianiem i cyfrowym wyświetlaczem temperatury
- korpus malowany proszkowo na biało izolowany pianką poliuretanową
- wnętrze szafy wykonane z blachy powlekanej w kolorze białym
- oświetlenie górne LED
- drzwi przeszklone przesuwne z szybą zespoloną
- 12 szt. półek plastyfikowanych, regulowanych
Wyposażenie dodatkowe opcjonalne:
- wnętrze wykonane ze stali nierdzewnej
- listwy cenowe
- dodatkowe półki
- lakierowanie urządzenia na dowolny kolor RAL MAWI
Powyższy opis stanowi utwór w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 r. Nr 90 poz. 631). Zabrania się kopiowania, powielania, oraz rozpowszechniania jego treści na użytek komercyjny.
| model: | CC 2070 SGD |
| kategoria szafy: | Szafa chłodniczna przeszklona |
| agregat: | wewnętrzny |
| kraj pochodzenia : | Polska |
| gwarancja: | do 24 m-cy |
| serwis: | cały kraj |
Liczby | |
| szerokość: | 2070 mm |
| głębokość: | 693 mm |
| wysokość: | 1990 mm |
| wymiary (szer. / gł. / wys.): | 2 070 / 693 / 1 990 mm |
| zakres temperatur: | od +1 do +10°C |
| pojemność komory użytkowej: | 2000 l |
| ilość półek: | 12 szt |
| max. obciążenie półki: | 35 kg |
| długość kabla: | 2,5 m |
waga urządzenia netto:![]() waga urządzenia bez opakowania i zabezpieczeń niezbędnych do transportu | 240 kg |
Funkcje | |
| chłodzenie: | dynamiczne wymuszone wentylatorem |
| regulator temperatury: | elektroniczny z wyświetlaczem |
| oświetlenie LED: | w standardzie |
| odszranianie: | automatyczne |
| automatyczne odparowanie skroplin: | w standardzie |
| rodzaj drzwi: | przeszklone |
Energia | |
| klasa energetyczna: | D |
| napięcie / moc znamionowa: | 230V / 810W |
| dobowe zużycie energii: | 8,6 kWh |
| ekologiczny czynnik chłodniczy: | R290 |
Gwarancja 24 mies.
Gwarancja 24 miesiące
Pliki do pobrania
w naszym programie lojalnościowym.
Poradniki naszych ekspertów
Jak wybrać najlepszą szafę chłodniczą?

Jak wybrać szafę chłodniczą? Sprawdź, na co zwrócić uwagę, by zapewnić niezawodność, oszczędność i bezpieczeństwo przechowywanych produktów.
Jak przechowywać catering na święta? Sprawdzone urządzenia chłodnicze

Beacony w służbie handlu, również tego mniejszego

Program lojalnościowy dla małego i średniego biznesu

Wyposażenie sklepu w urządzenia chłodnicze





