Regał chłodniczy z drzwiami rozwiernymi to niezbędne urządzenie w każdym sklepie ze sprzedażą samoobsługową. Jednym z popularnych produktów tego typu jest regał chłodniczy CORRA MR 188. Nowoczesne i praktyczne urządzenie, jakim jest oferowany regał, sprawdzi się w różnych pomieszczeniach dzięki swojej kompaktowej budowie. Do zalet tego modelu należy wysoka jakość wykonania połączona z zastosowaniem praktycznych i ekonomicznych rozwiązań. Nowoczesny system chłodzenia oraz samo domykające się drzwi uchylne zapewnią niskie zużycie energii, żywotność urządzenia oraz zachowanie odpowiedniej temperatury na całej powierzchni ekspozycyjnej. W wykonaniu standardowym regał wyposażony jest w cztery półki o regulowanej wysokości, elektroniczny sterownik temperatury.




- agregat chłodniczy, wymuszony wentylatorem obieg powietrza
- energooszczędne wentylatory
- 10 regulowanych półek 566 x 488 mm plus dolna taca
- 5 regulowanych półek 624 x 488 mm
- urządzenie lakierowane kolor czarny, biały lub szary
- boki pełne, od środka lustra
- termostat z automatycznym odszranianiem i cyfrowym wyświetlaczem temperatury
- oświetlenie ekspozycyjne LED
- zespolone szklane drzwi rozwierne samo domykające
- regulowane nóżki do wypoziomowania urządzenia


Wyposażenie dodatkowe opcjonalne:
- brak
Powyższy opis stanowi utwór w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 r. Nr 90 poz. 631). Zabrania się kopiowania, powielania, oraz rozpowszechniania jego treści na użytek komercyjny.
| model: | CORRA MR 188 TN3 GRY |
| kategoria regału: | regał chłodniczy |
| agregat: | wewnętrzny |
| typ regału: | zamknięty, przeszklony |
| kraj pochodzenia : | Włochy |
| gwarancja: | 24 m-ce |
| serwis: | cały kraj |
Liczby | |
| długość: | 1880 mm |
| szerokość: | 710 mm |
| wysokość: | 1997 mm |
| zakres temperatur: | od 0 do +10°C |
| powierzchnia ekspozycyjna: | 5,2 m² |
| ilość półek: | 15 |
| wymiary półki: | 566 x 488 mm 10 szt ,
624 x 488 mm 5 szt |
| max. obciążenie półki: | 50 kg |
| długość kabla: | 2,5 m |
waga urządzenia netto:![]() waga urządzenia bez opakowania i zabezpieczeń niezbędnych do transportu | 250 kg |
Funkcje | |
| chłodzenie: | obieg wymuszony |
| regulator temperatury: | elektroniczny z wyświetlaczem |
| oświetlenie LED: | w standardzie |
| odszranianie: | automatyczne |
| automatyczne odparowanie skroplin: | tak |
Energia | |
| klasa energetyczna: | E |
| napięcie / moc znamionowa: | 230V / 1210W |
| dobowe zużycie energii: | 8,0 kWh |
| ekologiczny czynnik chłodniczy: | R290 |
Gwarancja 24 mies.
Gwarancja 24 miesiące



