Regał chłodniczy to niezbędne urządzenie w każdym sklepie ze sprzedażą samoobsługową. Jednym z najnowszych produktów jest regał chłodniczy YORK firmy Juka, znanego w kraju i za granicą producenta sprzętu chłodniczego. Nowoczesne i praktyczne urządzenie, jakim jest oferowany regał, sprawdzi się w różnych pomieszczeniach dzięki swojej kompaktowej budowie.
Do zalet tego modelu należy wysoka jakość wykonania połączona z zastosowaniem praktycznych i ekonomicznych rozwiązań. Nowoczesny system chłodzenia z zasilaniem agregatem zewnętrznym zapewnia niskie zużycie energii, żywotność urządzenia oraz zachowanie odpowiedniej temperatury na całej powierzchni ekspozycyjnej. W komplecie regał chłodniczy posiada żaluzję nocną i półki o regulowanej wysokości, które pozwalają na ich dopasowanie do rodzaju asortymentu.




- dynamiczny wymuszony wentylatorem obieg powietrza
- regulowana wysokość półek (5 w komplecie, max. obciążenie półki 40 kg)
- boki pełne z blachy malowanej proszkowo od zewnątrz grafit RAL 7016 –od wewnątrz blacha lustrzana
- termostat z automatycznym odszranianiem i cyfrowym wyświetlaczem temperatury
- oświetlenie ekspozycyjne górne oraz żaluzja nocna
- wnętrze z blachy lakierowanej proszkowo na biało RAL 9016
- zewnątrz lakierowany na grafit RAL 7016
- regulowane nóżki do wypoziomowania urządzenia
- pod agregat zewnętrzny: zapotrzebowanie mocy chłodniczej - 1400W/mb, przy temp. odparowania -10°C i kondensacji +45°C


Wyposażenie dodatkowe opcjonalne:
- zawory rozprężne
- dobór agregatu zewnętrznego
- haki do mięs oraz wędlin
- podświetlenie każdej półki lub oświetlenie boczne pionowe
- dodatkowe półki
- wykonanie ze stali nierdzewnej wnętrza i półek
- możliwość łączenia regałów w ciągi chłodnicze
- montaż drzwi rozsuwanych lub uchylnych
| model: | YORK R-1 YR 250/80 JUKA |
| kategoria regału: | regał chłodniczy |
| agregat: | pod agregat zewnętrzny |
| typ regału: | otwarty |
| kraj pochodzenia : | Polska |
| gwarancja: | do 12 m-cy |
| serwis: | cały kraj |
Liczby | |
| długość: | 2500 mm |
| szerokość: | 775 mm |
| wysokość: | 2000-2020 mm |
| zakres temperatur: | od +2 do +8°C |
| powierzchnia ekspozycyjna: | 6,8 m² |
| ilość półek: | 5 szt |
| max. obciążenie półki: | 40 kg |
| długość kabla: | nie dotyczy |
waga urządzenia netto:![]() waga urządzenia bez opakowania i zabezpieczeń niezbędnych do transportu | 290 kg |
Funkcje | |
| chłodzenie: | obieg wymuszony |
| regulator temperatury: | elektroniczny z wyświetlaczem |
| oświetlenie LED górne: | w standardzie |
| odszranianie: | automatyczne |
| roleta nocna: | mechaniczna |
Energia | |
| klasa energetyczna: | D |
| napięcie / moc znamionowa: | 230 / 380 V |
| znamionowa wydajność chłodnicza: | 1400W/mb |
| ekologiczny czynnik chłodniczy: | R404A, R448A, R449A |
Gwarancja 12 mies.
Gwarancja 12 miesięcy



