Przemysłowe środki czystości

( ilość produktów: 9 )

Kup online środki czystości dla przemysłu!

Każde urządzenie chłodnicze musi być odpowiednio konserwowane, co zapewnia serwis firmy, w której dokonano jego zakupu. Właściciel takiego urządzenia może również na własną rękę dokonywać czasowego przeczyszczenia w celu utrzymania odpowiedniego poziomu higieny i zachowania świeżości produktów. Firma eLadex proponuje swoim Klientom linię środków czyszczących firmy Qemia. Wygodny atomizer pozwoli na równomierne rozprowadzenie płynu czyszczącego a jego odpowiedni skład chemiczny nie działa drażniąco na skórę człowieka.

Czy przywiązujesz uwagę do czystości swoich urządzeń chłodniczych? Skontaktuj się z naszym specjalistą z działu gastronomicznego. Pomożemy wybrać najlepszą ofertę środków czyszczących dla Ciebie.

Przemysłowe środki czystości w przyjaznych cenach

Dzięki naszej szerokiej gamie środków czyszczących utrzymasz urządzenia chłodnicze w czystości, a także unikniesz kosztownych napraw w przyszłości. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz wyczyścić elementy lodówki, wnętrze zamrażarki, czy po prostu usunąć nieprzyjemne zapachy z blatu, w ofercie naszego sklepu kupisz profesjonalne środki do sprzątania.

Środki czystości dla przemysłu są zaprojektowane tak, aby budynek był czysty, zdezynfekowany i wolny od alergenów. U nas znajdziesz gamę środków czyszczących, odtłuszczających, dezynfekujących i nie tylko, dzięki którym zadbasz o higienę i estetykę urządzeń, ale i zmniejszysz ryzyko choroby lub infekcji powodowanych bakteriami i alergenami.

Dużą popularnością cieszą się produkty z oferty Qemia. To wysokiej jakości środki czyszczące, które kosztują nawet około 20 złotych. Oferujemy gamę produktów Qemia do różnych zadań, więc na pewno wybierzesz odpowiedni produkt do własnych potrzeb.

Firma Qemia oferuje linię bezpiecznych i skutecznych środków czyszczących do użytku domowego, biurowego i przemysłowego. Większość z nich ma wygodny system atomizera pozwalający na równomierne rozprowadzenie płynu myjącego, co przyśpiesza czyszczenie i sprawia, że jest ono komfortowe.

Środki do czyszczenia urządzeń gastronomicznych

Dużą popularnością cieszy się środek myjąco-dezynfekujący Qemia do sklepów, restauracji i hoteli. Zatrzymaj rozprzestrzenianie się bakterii ze specjalistycznym preparatem do czyszczenia i dezynfekcji każdej powierzchni, która ma kontakt z żywnością. Ten produkt zapewnia rzetelne czyszczenie, dezynfekcję i pielęgnację sprzętu, powierzchni oraz pozostałych elementów przemysłowych, a to za sprawą aktywnych wodorotlenków i związków amonowych rozpuszczających tłuszcze i białka. Środki czyszczące Qemia wykorzystasz do pielęgnacji urządzeń chłodniczych, ale i blatów roboczych, krajalnic, pojemników czy desek do krojenia.

A może potrzebujesz specjalistycznego środka do nabłyszczania powierzchni? W asortymencie mamy profesjonalny preparat Qemia przeznaczony głównie do mycia okien z ramami, luster, witryn, ale i powierzchni z plexi. Koncentrat z atomizerem nie tylko czyści i nabłyszcza, ale i eliminuje nieestetyczne smugi.

Dopełnieniem oferty są preparaty do dezynfekcji klimatyzacji. Taki środek to idealne rozwiązanie do utrzymania czystego i zdrowego środowiska. Dzięki gotowej do użycia butelce z płynem dezynfekującym w sprayu możesz w mgnieniu oka pozbędziesz się nieprzyjemnego zapachu i szkodliwych zarazków. Preparat zawiera silne związki amonowe, które natychmiast niszczą bakterie i grzyby, a przy tym nie mają nieprzyjemnego zapachu. Zapraszamy do składania zamówień!

"Zadbaj o swoje urządzenia chłodnicze wykorzystując środki czyszczące LADEX."

    pixel