6-metrowy ciąg chłodniczy Wch-7/1 2x3mb + agregat zewnętrzny E33B02

  • Ciąg chłodniczy na bazie witryn WCh-7 OFELIA 2 x 3 060 mm (długość), 1150 mm (szerokość) wraz z agregatem zewnętrznym. Oferta kompleksowa "pod klucz": z instalacją chłodnictwa, montażem i uzupełnieniem czynnika chłodniczego. Przegląd w cenie.
6-metrowy ciąg chłodniczy Wch-7/1 2x3mb  + agregat zewnętrzny E33B02
Lada chłodnicza WCh-7/3060 OFELIA
Agregat skraplający BASICLine  E33B02
Usługi "pod klucz": instalacja chłodnictwa, montaż, uzupełnienie czynnika chłodniczego
Producent: CEBEA
Długość ciągu:
6 m
30 295,43 zł
/ szt.
Oszczędzasz 11.33% (3870.89), kupując w zestawie.
37 263,38 zł
  • Zakup w ratach eRaty Santander Consumer Bank
  • Leasing CA EFLLeaseLink
  • Długa gwarancja do 24 miesięcy
  • Stały koszt dostawy nieważne jak daleko
  • Rabat 11.33% tylko online

W zestawie

Zobacz dojazd do salonu

Oferujemy ciąg lad chłodniczych składający się z 2 lad typu Ofelia marki CEBEA o długości 3060mm każda, agregatu skraplającego marki Area oraz kompletnej instalacji chłodniczej, w ramach której znajduje się orurowanie z czynnikiem chłodniczych, zasilanie elektryczne oraz system odprowadzania skroplin. Prezentowany moduł chłodniczy o długości 6m przeznaczony jest do ekspozycji artykułów spożywczych typu mięsa, wędliny, sery i nabiał. Zapewnia optymalne warunki temperaturowe dla przechowywanych w nim produktów. Znajdzie zastosowanie w średnich i dużych sklepach spożywczych i mięsnych.

Podstawą modułu są lady chłodnicze Ofelia wykonane z solidnych i odpornych na użytkowanie materiałów zapewniających jednocześnie odpowiednie warunki sanitarne (m.in. stal nierdzewna INOX). Urządzenia zapewniają szerokie półki ekspozycyjne oraz praktyczne osłony nocne zabezpieczające produkty w czasie godzin zamknięcia placówki. Zastosowano w nich oświetlenie ledowe, które podkreśla walory przechowywanych towarów.

 


 Handel 

 

 

JAKIE USŁUGI REALIZUJEMY W RAMACH MONTAŻU CIĄGU LAD CHŁODNICZYCH?

W ramach montażu ciągu lad chłodniczych wykonujemy kompleksowe prace umożliwiające instalację lad chłodniczych, agregatu skraplającego zamontowanego na zewnątrz obiektu wraz z siecią przeznaczoną do cyrkulacji czynnika chłodniczego i okablowania. Wszystkie prace montażowe realizowane są przez doświadczonych serwisantów posiadających stosowne uprawnienia. Korzystając z naszych usług otrzymujesz gwarancję zarówno na urządzenia, jak i na prawidłowe działanie systemu chłodniczego. Usługa realizowana jest w 3 etapach.

 

 ETAP 1: DOSTAWA

Dostawa

W naszej gestii znajduje się dostarczenie własnym transportem wszystkich elementów systemu – transport w promieniu 100 km od naszej siedziby jest bezpłatny. W dalszej części realizujemy rozładunek i umieszczamy lady chłodnicze oraz agregat skraplający w miejscach wskazanych na projekcie. W pomieszczeniu usuwamy z urządzeń materiały ochronne.

 

ETAP 2: MONTAŻ 

Montaż

To główna część prac związanych z montażem ciągu chłodniczego. W ramach tego etapu na terenie sklepu w miejscach wyznaczonych instalujemy lady chłodnicze, na ścianie lub dachu montujemy agregat skraplający a obie części łączymy za pomocą orurowania z czynnikiem chłodniczym i okablowaniem elektrycznym. Instalujemy również system odprowadzania skroplin. Wszystkie prace realizowane do wysokości 3m wykonywane są bezpłatnie w ramach usługi. Prace na wysokościach wymagające wykorzystania podnośnika koszowego są płatne dodatkowo.

Po podłączeniu wszystkich elementów wykonujemy próbny rozruch systemu, który pozwala na wyregulowanie jego pracy w sposób optymalny do zapotrzebowania.

 

ETAP 3: PRZYGOTOWANE DO UŻYTKU

 Przygotowanie do użytku

Korzystając z usług naszej firmy masz pewność, że zamontowany ciąg chłodniczy będzie zapewniał optymalne warunki do przechowywania i ekspozycji produktów spożywczych. Jednocześnie oddajemy go do użytkowania klientom w stanie gotowym do pracy i sprzedaży, wcześniej sprzątając po pracach montażowych oraz czyszcząc lady chłodnicze w sposób umożliwiający natychmiastową ekspozycję produktów. W ramach usługi przeprowadzamy również szkolenie personelu z zakresu obsługi nowych urządzeń.

PAMIĘTAJ: Na ciąg chłodniczy wykonany przez naszą firmę otrzymujesz gwarancję, której warunkiem przedłużenia jest coroczny przegląd gwarancyjny.

 

 

Montujemy w całej Wielkopolsce

 

Powyższy opis stanowi utwór w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 r. Nr 90 poz. 631). Zabrania się kopiowania, powielania, oraz rozpowszechniania jego treści na użytek komercyjny.

Parametry techniczne:
Długość ciągu:
6 m

Gwarancja 24 mies.

Gwarancja 24 miesiące

Zapytaj o produkt

Jeżeli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, prześlij nam swoje pytanie odnośnie tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak tylko będzie to możliwe.

Dane są przetwarzane zgodnie z polityką prywatności. Przesyłając je, akceptujesz jej postanowienia.

Pola oznaczone gwiazdką są wymagane
Napisz swoją opinię
Twoja ocena:
5/5
Dodaj własne zdjęcie produktu:
Podziel się swoim komentarzem z innymi
pixel