5-metrowy ciąg chłodniczy Wch-8/1 2x2,5mb + agregat zewnętrzny E26B03

 • Ciąg chłodniczy na bazie witryn WCh-8 CARMEN 2 x 2 560 mm (długość), 1150 mm (szerokość) wraz z agregatem zewnętrznym. Oferta kompleksowa "pod klucz": z instalacją chłodnictwa, montażem i uzupełnieniem czynnika chłodniczego. Przegląd w cenie.
5-metrowy ciąg chłodniczy Wch-8/1 2x2,5mb + agregat zewnętrzny E26B03
Lada chłodnicza WCh-8/2580 CARMEN
Agregat skraplający BASICLine E26B03
Usługi "pod klucz": instalacja chłodnictwa, montaż, uzupełnienie czynnika chłodniczego
Producent: CEBEA
Długość ciągu:
5 m
28 882,89 zł
/ szt.
Oszczędzasz 9.79% (3134.55), kupując w zestawie.
35 525,95 zł
 • Zakup w ratach eRaty Santander Consumer Bank
 • Leasing CA EFLLeaseLink
 • Produkty dostępne od ręki
 • Szybka wysyłka w ciągu 24h
 • Długa gwarancja do 24 miesięcy
 • Stały koszt dostawy nieważne jak daleko
 • Rabat 9.79% tylko online

W zestawie

Zobacz dojazd do salonu

Prezentowany moduł chłodniczy składa się z 2 lad chłodniczych Carmen marki CEBEA o długości 2560 mm każda i agregatu zewnętrznego marki Area. Ciąg lad chłodniczych dedykowany jest do wykorzystania w sklepach spożywczych i  mięsnych. Pozwala na pełny dostęp klientów w ramach sprzedaży samoobsługowej i jednocześnie zapewnia optymalne warunki termiczne dla przechowywanych produktów. Przeznaczony jest do ekspozycji mięs, wędlin, serów i nabiału. 

Lady chłodnicze Carmen zapewniają atrakcyjną prezentację artykułów spożywczych a wydajny agregat gwarantuje warunki termiczne optymalne do przechowywania artykułów spożywczych. Duża przestrzeń ekspozycyjna, oświetlenie led podkreślające walory produktów oraz wytrzymałe i bezpieczne pod względem sanitarnym materiały (w tym stal nierdzewna INOX) gwarantują satysfakcję klientów. Lady dodatkowo wyposażone są w praktyczne osłony nocne zapewniające bezpieczeństwo towarów w godzinach zamknięcia placówki.

 


 Handel 

 

JAKIE USŁUGI REALIZUJEMY W RAMACH MONTAŻU CIĄGU LAD CHŁODNICZYCH?

Montaż ciągów lad chłodniczych wymaga zbudowania instalacji łączącej ciąg lad chłodniczych z agregatem skraplającym. Nasz doświadczony zespół techników dysponuje uprawnieniami niezbędnymi do montażu urządzeń chłodniczych, który kompleksowo zadba o stworzenie wydajnego i sprawnego systemu do Twojej placówki. Na wszystkie prace dajemy gwarancję. Montaż całego systemu ciągu lad chłodniczych przeprowadzamy w 3 etapach.

 

 ETAP 1: DOSTAWA

Dostawa

Zamówione urządzenia (agregat wraz z ladami chłodniczymi i osprzętem) dostarczamy do klientów swoim transportem. Usługa jest bezpłatna w promieniu 100 km od naszej firmy. W ramach 1 etapu prac rozładujemy urządzenia, umieścimy je w miejscach określonych w projekcie a także rozpakujemy z materiałów ochronnych.

 

ETAP 2: MONTAŻ

Montaż

W ramach tego etapu wykonamy kompletną instalację ciągu chłodniczego wraz z montażem lad chłodniczych w sklepie, agregatu skraplającego na ścianie zewnętrznej lub dachu obiektu oraz połączymy je w sprawnie działający układ chłodniczy. W cenie przeprowadzimy wszystkie czynności do wysokości 3m, które nie wymagają zastosowania podnośnika koszowego. Po zakończonym montażu układ przechodzi rozruch próbny potwierdzający sprawność działania. W razie potrzeby wykonujemy niezbędne regulacje dla optymalnej pracy ciągu chłodniczego.

 

ETAP 3: PRZYGOTOWANE DO UŻYTKU

 Przygotowanie do użytku

Z nami możesz liczyć na otrzymanie ciągu chłodniczego w stanie gotowym do pracy zarówno pod względem technicznym, jak i użytkowym. Po montażu usuwamy wszelkie pozostałości po robotach budowlanych oraz sprzątamy ciąg lad w sposób umożliwiający natychmiastową sprzedaż. W naszej gestii pozostaje także przeszkolenie pracowników w zakresie obsługi urządzeń.

 

 

Montujemy w całej Wielkopolsce

 

Powyższy opis stanowi utwór w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 r. Nr 90 poz. 631). Zabrania się kopiowania, powielania, oraz rozpowszechniania jego treści na użytek komercyjny.

Pytania jakie zadają nasi klienci

Zakres gwarancji:

 • Niniejsza gwarancja dotyczy kompletnych urządzeń chłodniczych sprzedawanych i montowanych przez firmę LADEX Chłodnictwo - Klimatyzacja sp. j. w Polsce i jest ważna tylko na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej.
 • Gwarant zapewnia sprawne działanie urządzeń, których dotyczy niniejsza karta w okresie trwania gwarancji od dnia uruchomienia.
 • Gwarancją objęte są usterki urządzenia spowodowane wadliwymi częściami lub uszkodzeniami powstałymi w fazie produkcji.
 • Gwarancja obejmuje bezpłatne dostarczenie części zamiennych potrzebnych do usunięcia usterki na miejsce zainstalowania urządzenia.
 • Wszystkie wadliwe części lub produkty, które zostały wymienione stają się własnością Gwaranta.

Gwarancja 24 mies.

Gwarancja 24 miesiące

Napisz swoją opinię
Twoja ocena:
5/5
Dodaj własne zdjęcie produktu:
Podziel się swoim komentarzem z innymi
pixel