Zestaw: Lada chłodnicza L-A/179/82 RAPA + dodatki

  • Lada chłodnicza L-A/179/82 RAPA + dodatki 1790 mm (długość), 820 mm (szerokość) to kompleksowa oferta łącząca w sobie kompaktową ladę chłodniczą z dodatkami podnoszącymi jej funkcjonalność.
Zestaw: Lada chłodnicza L-A/179/82 RAPA + dodatki
Lada chłodnicza L-A/179/82 RAPA
Filtr przeciwpyłkowy RAPA wielokrotnego użytku
Przegroda ekspozycji wykonana z bezbarwnego tworzywa PET
5 145,03 zł
/ szt.
Kupując towary razem zaoszczędzasz 1.00% (51,97 zł netto)
6 328,39 zł
  • Zakup w ratach eRaty Santander Consumer Bank
  • Leasing CA EFLLeaseLink
  • Produkty dostępne od ręki
  • Szybka wysyłka w ciągu 24h
  • Długa gwarancja do 24 miesięcy
  • Darmowa dostawa nieważne jak daleko
  • Rabat 1.00% tylko online

Zyskaj rabat kupując towary z kolekcji

Wybierz przynajmniej 2 produkty aby otrzymać rabat!

Wybierz dodatki i odbierz rabaty!

Zobacz dojazd do salonu

 

Zestaw składa się z lady chłodniczej L-A/179/82 RAPA oraz kilku funkcjonalnych dodatków. Prezentowana lada przeznaczona jest do niewielkich powierzchni handlowych. Jej atutem są kompaktowe wymiary pozwalające na umieszczenie jej na małej przestrzeni – długość lady to 1790mm i głębokość 405mm.  Wyposażona jest w komorę przechowalniczą pozwalającą na gromadzenie sporej ilości towaru, którym następnie można uzupełniać braki na ekspozycji. 

 

Do czego

Urządzenie wyposażono w agregat dobrej marki zapewniający długotrwałe, bezproblemowe działanie. Atutem urządzenia, przyczyniającym się także do jego energooszczędności, jest chłodzenie grawitacyjne, które nie wysusza wyłożonych na ladzie produktów. Elektroniczny termostat z funkcją odszraniania odpowiada za sprawną regulację temperatury. Blat wykonano z szarej płyty laminowanej (w ramach wyposażenia opcjonalnego można zamówić blat wykonany ze stali nierdzewnej INOX). Ekspozycję oraz dno komory przechowalniczej zrobiono ze stali nierdzewnej, co sprzyja łatwemu utrzymaniu w czystości. Lada zamykana jest hartowaną, prostą, ukośną szybą. 

 

Handel 

 

Lada charakteryzuje się prostym, nowoczesnym designem oraz szeroką paletą kolorystyczną elementów dekoracyjnych. Co więcej, w opcji istnieje możliwość malowania korpusu na każdy z kolorów RAL (w standardzie występuje w kolorze białym).

W ramach zestawu proponujemy Państwu zakup przydatnych akcesoriów dodatkowych, wśród których znajdują się świetlówka mięsna, świetlówka led mięsna, filtr przeciwpyłkowy wielokrotnego użytku RAPA oraz bezbarwna przegroda ekspozycji. Zachęcamy także do zakupu przedłużonej gwarancji chłodniczej na okres 4 lub 5 lat.

Powyższy zestaw proponujemy z uwzględnieniem korzystnych rabatów w przypadku zakupu lady chłodniczej L-A/179/82 RAPA wraz z co najmniej dwoma dodatkami wymienionymi powyżej.

Pytania jakie zadają nasi klienci
Miesięczny koszt zużycia energii elektrycznej dla tego urządzenia wyniesie 104 zł. Jest to trzeci z najniższych wyróżnionych przez nas przedziałów dla kosztów eksploatacyjnych.

Gwarancja 24 mies.

Gwarancja 24 miesiące

Napisz swoją opinię
Twoja ocena:
5/5
Dodaj własne zdjęcie produktu:
Podziel się swoim komentarzem z innymi
pixel