Regały warzywnicze

( ilość produktów: 2 )

Wysokiej jakości regały warzywnicze 

Nowoczesne i estetycznie wykonane regały warzywnicze z naszego sklepu internetowego można wykorzystać w branży ogólnospożywczej. To elementy wyposażenia sklepów warzywniczych, punktów handlowych, jak i stoisk znajdujących się w centrach handlowych. Regały te służą do efektownej ekspozycji wszelkiego typu warzyw i owoców.

Regały warzywnicze, dostępne w naszym asortymencie, to produkty renomowanej marki RAPA. Można je zamówić w różnych rozmiarach o szerokości półek od 450 mm do 2070 mm. Proponowane przez nas regały na warzywa mają niskie zużycie energii elektrycznej, które na dobę wynosi 0,72 kWh. Boki regałów warzywniczych są wykonane z płyty laminowanej, której kolor można wybrać ze wzornika. Półki wewnętrze stworzono z wysokiej jakości drewna bukowego w naturalnym, jasnym odcieniu. 

Dlaczego warto używać regałów warzywniczych? 

Zaletą proponowanych przez nasz sklep internetowy regałów warzywniczych jest efektownie wyglądające wewnętrzne oświetlenie LED, mające na celu zachęcenie klienta do zakupu produktów ustawionych na półkach. Na górze umieszczono lustra powiększające asortyment i wysuwaną tacę, która ułatwia zachowanie czystości. Regały warzywnicze z naszej oferty mają regulowane nogi, co ułatwia ich wypoziomowanie. Praktyczne w użyciu odbojniki, wykonane z miękkiego PCV zapobiegają uszkodzeniom mechanicznym regałów warzywniczych spowodowanym głównie na skutek uderzeń wózków sklepowych. 

 

 

    pixel