Lady z zewnętrznym agregatem

( ilość produktów: 8 )

Wysokiej jakości lady chłodnicze z zewnętrznym agregatem, które stanowią doskonały wybór dla wszystkich sklepów oraz marketów. Pozwalają nie tylko na odpowiednie schłodzenie produktów i zabezpieczenie ich przed zepsuciem, ale również na ich bardzo estetyczną prezentację.

 

Wszystkie dostępne w ofercie lady chłodnicze posiadają zewnętrzny agregat, dzięki czemu charakteryzują się większą ilością miejsca przeznaczonego na ekspozycję. W asortymencie znaleźć można lady nie tylko o różnych wielkościach, ale także i różniące się designem, dzięki czemu można z powodzeniem dopasować je do aranżacji sklepu lub marketu. Uproszczony dostęp, łatwa konserwacja i przegląd eksploatacyjny to dodatkowe atuty, które ułatwią nam życie.

 

Prezentowane lady chłodnicze z zewnętrznym agregatem to urządzenia, które zostały wyposażone w inteligentny system chłodzenia oraz automatykę sterującą co pozwala zaoszczędzić do 30% energii. Cicha praca urządzeń chłodniczych oraz fakt, że ciepło jest odprowadzane poza pomieszczenie zwiększa komfort pracy. Decydując się na jedną z dostępnych u nas lad chłodniczych, możecie mieć Państwo pewność, że zyskujecie produkt wysokiej klasy w atrakcyjnej cenie. Na uwagę zasługuje również szeroka gama akcesoriów dodatkowych, opcjonalnych, które powiększają możliwości lady. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą!

    pixel