Lodówki i chłodziarki gastronomiczne

( ilość produktów: 39 )

Poznaj najlepsze chłodziarki i lodówki dla gastronomii

Lodówki i chłodziarki gastronomiczne to niezbędne urządzenia w każdym lokalu gastronomicznym. W naszej ofercie znajdziesz lodówki i chłodziarki, które sprawdzają się w gastronomii, w tym w barach, pubach i restauracjach.

Kategoria lodówki gastronomiczne zawiera w sobie nie tylko szafy chłodnicze przeszklone (w tym także szafy chłodnicze przeszklone dwustronnie), ale także szafy na zaplecze oraz szafy mroźnicze. W zależności od zalecanych zastosowań każdego modelu – można w nich przechowywać ciasta, kanapki, desery, mięso i wędliny, nabiał, napoje i piwo, czy torty. Lodówki i chłodziarki gastronomiczne dostępne w sklepie eLadex są produkowane przez wiodących liderów w branży, m.in. marki: BOLARUS, CEBEA, ELCOLD, KRIMARG, MAWI, YATO oraz RAPA. Różne projekty oraz rozmiary lodówek gastronomicznych pozwolą dopasować je do każdego wystroju.

Bogata oferta lodówek i chłodziarek gastronomicznych

W asortymencie sklepu polecamy lodówki i chłodziarki gastronomiczne przeszklone i tradycyjne, jedno- lub wielodrzwiowe, z drzwiami otwieranymi lub przesuwnymi. Zapewniają szeroki zakres temperatur pracy, dzięki czemu wybierzesz model odpowiadający potrzebom Twojej firmy. W prezentowanych przez eLadex lodówkach gastronomicznych producenci zastosowali nowoczesne systemy chłodnicze i mroźnicze gwarantujące niskie zużycie energii elektrycznej oraz długą żywotność i bezawaryjność. Wysoki komfort użytkowania, możliwość elastycznego dopasowania wnętrza do potrzeb (np. regulowane półki), zastosowanie łatwych w utrzymaniu higieny materiałów (np. stal INOX) sprawiają, że są to poszukiwane produkty do gastronomii. W naszej ofercie znajdziesz modele o zróżnicowanych wymiarach, dzięki czemu wybierzesz taką lodówkę gastronomiczną, która będzie optymalna do przestrzeni lokalu gastronomicznego.

pixel