Szafy chłodnicze gastronomiczne

( ilość produktów: 46 )

Szafy chłodnicze gastronomiczne to niezbędne urządzenia w każdym lokalu gastronomicznym. W naszej ofercie znajdziesz szafy chłodnicze gastronomiczne, które sprawdzają się w gastronomii, kawiarniach, handlu, sklepach mięsnych, na stołówkach, w hotelach a nawet w medycynie. 

 

Kategoria szafy chłodnicze gastronomiczne zawiera w sobie nie tylko szafy chłodnicze przeszklone (w tym także szafy chłodnicze przeszklone dwustronnie), ale także szafy na zaplecze oraz szafy mroźnicze. W zależności od zalecanych zastosowań każdego modelu – można w nich przechowywać ciasta, kanapki, desery, mięso i wędliny, nabiał, napoje i piwo, torty, a nawet leki. Szafy chłodnicze gastronomiczne dostępne w sklepie e-Ladex są produkowane przez wiodących liderów w branży, m.in. marki: BOLARUS, CEBEA, ELCOLD, KRIMARG, MAWI, YATO oraz RAPA. Różne projekty oraz rozmiary szaf chłodniczych pozwolą dopasować je do każdego wystroju. 

 

W asortymencie sklepu polecamy szafy chłodnicze gastronomiczne przeszklone i tradycyjne, jedno- lub wielodrzwiowe, z drzwiami otwieranymi lub przesuwnymi. Zapewniają szeroki zakres temperatur pracy, dzięki czemu wybierzesz model odpowiadający potrzebom Twojej firmy. W prezentowanych przez e-Ladex szafach chłodniczych producenci zastosowali nowoczesne systemy chłodnicze i mroźnicze gwarantujące niskie zużycie energii elektrycznej oraz długą żywotność i bezawaryjność. Wysoki komfort użytkowania, możliwość elastycznego dopasowania wnętrza do potrzeb (np. regulowane półki), zastosowanie łatwych w utrzymaniu higieny materiałów (np. stal INOX) sprawiają, że są to poszukiwane produkty do gastronomii. W naszej ofercie znajdziesz modele o zróżnicowanych wymiarach, dzięki czemu wybierzesz taką szafę chłodniczą, która będzie optymalna do przestrzeni lokalu gastronomicznego. 

 

pixel