Współpraca z dostawcami

Teczka jako symbol partnerstwa | eLADEX

Jesteśmy otwarci na nowych dostawców. Chcesz wystawić swoje urządzenia w naszym salonie chłodniczym i dotrzeć do jeszcze większej grupy nabywców? Zapraszamy do współpracy. Z obopólną korzyścią.


 Klika słów o nas

 

Działamy na rynku chłodniczo-klimatyzacyjnym już ponad 26 lat. Nasze biuro, 600 m² salon wystawienniczy oraz magazyn mieszczą się w Przeźmierowie pod Poznaniem, naprzeciwko bardzo ruchliwego wjazdu do Giełdy samochodowej. 


Prowadzimy sprzedaż urządzeń sklepowych oraz gastronomicznych pozwalających na kompleksowe zaopatrzenie małych i średnich sklepów osiedlowych, markerów, piekarni, cukierni czy firmowego biura.

W naszej ofercie można znaleźć:

  • lady chłodnicze i cukiernicze,
  • szafy, regały i witryny chłodnicze,
  • klimatyzatory i kurtyny powietrzne,
  • inne mniejsze urządzenia do zaopatrzenia gastronomii.


Zapraszamy do zajrzenia do pełnej oferty produktowej oraz zakładki o firmie.Jaką współpracę chcielibyśmy zawiązać?


Staramy się wychodzić naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów. Stale poszukujemy nowych dostawców, producentów oraz importerów, których towary możemy umieścić w swojej ofercie.

Każdym produktem jaki sprzedajemy, zajmuje się osoba odpowiedzialna za jego ekspozycję i opis na stronie internetowej. Dzięki temu już na starcie jest on prezentowany Klientowi w atrakcyjny sposób, a każdy może zapoznać się z jego cechami charakterystycznymi, specyfikacją techniczną oraz zalecanym zastosowaniem.


Firma LADEX Chłodnictwo-klimatyzacja Schwarz Mydlarz Sp. j poszukuje zespoły serwisowe na terenie całego kraju, gotowe przyjąć zlecenia serwisu oraz montażu urządzeń. Gwarantujemy stałe zlecenia oraz atrakcyjny system motywacyjny.Jeżeli są Państwo zainteresowani podjęciem współpracy, zapraszamy do kontaktu: 

 

 Ireneusz Mydlarz

Szef działu sprzedaży
 +48 601 485 987 
 ireneusz.mydlarz@ladex.com.pl

 

 Radzisław Schwarz

Prokurent
 +48 618 141 563
 radzislaw@ladex.com.pl

 

 
 

 

 


 

 Aktualizacja strony: 27-08-2012
 Administrator: Szymon 

Zobacz również: Kredyt kupiecki, PartnerzyKarieraPodziel się swoim komentarzem z innymi
pixel