Słownik pojęć

Nie rozumiesz niektórych pojęć, którymi posługujemy się w naszym eSklepie? Przygotowaliśmy dla Was mały słowniczek pojęć, dzięki któremu surfowanie po stronie stanie się jeszcze prostsze i przyjemniejsze.


 

 

A

 

jak

 

 

Administrator danych osobowych

 
Administratorem danych osobowych udostępnionych przez Klienta w Sklepie internetowym jest firma Ladex Chłodnictwo-klimatyzacja Schwarz Mydlarz Sp. j., wpisana do Rejestru Przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy w Poznaniu – Nowe Miasto i Wilda, VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sadowego pod numerem KRS 0000004607, NIP: 777-10-05-507, REGON: 630269378, kapitał zakładowy w wysokości 200.000 PLN (w pełni opłacony).
   

B

 

jak

 

 

BOK (Biuro Obsługi Klienta)

 

Nasze Biuro Obsługi Klienta służy pomocą i radą od poniedziałku do soboty w następujących godzinach: 8.00 - 17.00 (pn-pt) oraz 9.00 - 14.00 (sb).

Dane telefoniczne oraz e-mail znajdują się w zakładce Kontakt. Można również skorzystać z formularza kontaktowego.

   
 

Bon towarowy

 

Jedną z opcji płatności za towary w eLADEX jest zapłata bonem towarowym. Bon jest to ciąg znaków otrzymanych od obsługi sklepu, która uprawnia do kupna produktu w niższej cenie. Wartość złotowa lub procentowa danego bonu jest przekazywana w jednej wiadomości e-mailowej. 

 

Kod z bonu towarowego należy wpisać w wolene miejsce w zakładce "Dostawa i płatność".

   

E

jak

 

E-przelew

 

Wybierając formę płatności przed wysyłką Klient ma możliwość opłacenia zamówienia za pomocą e-przelewu. Jest to bardzo bezpieczny i przede wszystkim szybki sposób zapłaty, dzięki któremu firma rozpoczyna realizację zamówienia w kilka minut po realizacji transakcji. 

 

Działanie e-przelewu polega na przesłaniu przez dostawcę usług e-przelewu potwierdzenia realizacji transakcji dla eLADEX, co faktycznie zastępuje potrzebę wysyłki potwierdzenia realizaji tradycyjnego przelewu. Usługa e-przelewu jest płatna dodatkowo. Sprawdź koszty związane z płatnością.

 

Firmą, która obsługuje e-przelewy jest  DialCom24 Sp. z o.o., operator serwisu przelewy24.pl

   

K

jak

 

Kod rabatowy

  Jednym z narzędzi, które pozwala obniżyć koszty zakupów jest otrzymanie kodu rabatowego. Ciąg znaków, który jest przekazywany przez obsługę sklepu (na zasadzie uznaniowości) należy wpisać do wyznaczonego pola w koszyku zakupowym. Kod ten można otrzymać w rozmowie telefonicznej, czatowej, e-mailem, bądź też listownie.
   

M

jak

 

Mtransfer i Multitransfer

  Jeżeli jesteś posiadaczem konta w Mbanku i/lub Multibanku możesz skorzystać z szybkich płatności poprzez systemy Mtransfer i/lub Multitransfer. Wartością dodatną tego rodzaju transakcji jest to, że przelewy są realizowane w ok. 15 min, przez co sprzedawca może rozpocząć realizację zamówienia natychmiast po dokonaniu płatności przez kupującego. Usługa jest płatna dodatkowo. Sprawdź koszty związane z płatnością.

 

  

 Słownik jest w ciągłej rozbudowie. Chcesz dodać nowe słowo?
 Napisz do nas! Uzupełnimy brakujący wpis. 

 


 

 Aktualizacja strony: 06-02-2013
 Administrator: Szymon 
Zobacz również: Poradniki on-line
Podziel się swoim komentarzem z innymi
pixel