Odbiór osobisty

Pomocnik

Najważniejsze informacje związane z działaniem eSklepu w jednym miejscu. Sprawdź na poniższej liście zestaw najczęsciej zadawanych pytań. Lista jest aktualizowana na bieżąco. 

 

INFORMACJE PRZED ZAKUPEM

Odbiór osobisty

   
 

W przypadku wyboru opcji "odbiór osobisty" zamówiony towar można również odebrać w magazynie firmy, przy czym wymagane jest powiadomienie o tym fakcie na etapie składania zamówienia.

 

Magazyn mieści się w Przeźmierowie /k Poznania, przy ul. Rzemieślniczej 15 (na przeciwko wjazdu do giełdy samochodowej). Magazyn jest otwarty w godzinach podanych na stronie Kontakt.

 

 


Mapka dojazdowa
Zobacz: Jak dojechać?

 

 

 

 Należy pamiętać, że...

 

Udając się do punktu odbioru należy zabrać ważny dokument tożsamości (dowód osobisty, prawo jazdy lub paszport) oraz dane identyfikujące zamówienie (nazwisko i imię Zamawiającego lub numer zamówienia).

 

Przesyłka z formą płatności za pobraniem jest wydawana osobie, która przy odbiorze poda dane identyfikujące zamówienie oraz ureguluje płatność w kasie punktu odbioru.

 

Kasa przyjmuje jedynie gotówkę - nie ma możliwości zapłaty kartą płatniczą. Przesyłki z inną formą płatności są wydawane jedynie Zamawiającemu lub osobom, które Zamawiający upoważnił do odbioru przy składaniu zamówienia. Czynność ta wymaga przedstawienia przez nich ważnego dokumentu tożsamości.

 

Przesłka będzie odpowiednio zabezpieczona i gotowa do przekazania do transportu własnego Klienta.

 

 

 Należy pamiętać, że...


Przesyłkę należy odebrać w ciągu 7 dni od otrzymania e-maila z informacją o możliwości odebrania zamówionego towaru. Przesyłki, które nie zostaną odebrane w wyznaczonym terminie zostaną anulowane.

 

Jeżeli zamówienie zostało uprzednio opłacone Sklep internetowy zwróci Klientowi wpłaconą kwotę pomniejszoną o koszty przygotowania przesyłki tj. 69,90 zł.

 

 


 

 

 

 Wykorzystujemy słownictwo, którego nie rozumiesz?
 Przejdź do słownika pojęć i znajdź właściwą definicję.
 

 Brakuje odpowiedzi na Twoje pytanie? Odpowiedź mogłaby być bardziej precyzyjna?
 Napisz do nas! Odpowiadamy w 15 min. Pomożesz w ten sposób również innym. powrót

 


 

 Aktualizacja strony: 06-02-2013
 Administrator: Szymon 


 
Podziel się swoim komentarzem z innymi
pixel