Czas realizacji zamówienia

Pomocnik

Najważniejsze informacje związane z działaniem eSklepu w jednym miejscu. Sprawdź na poniższej liście zestaw najczęsciej zadawanych pytań. Lista jest aktualizowana na bieżąco.


 

 

INFORMACJE PRZED ZAKUPEM

Czas realizacji zamówienia

   
 

Przy każdym produkcie zaznaczony jest przybliżony termin dostawy, liczony od chwili zaksięgowania środków na koncie eSklepu.

 

Przy zamawianiu kilku produktów, wiążący jest najdłuższy z czasów oczekiwania. Jest to spowodowane tym, że wszystkie zamówione produkty są nadawane w jednej przesyłce.

 

 

 Należy pamiętać, że...


Termin dostawy jest podany w dniach roboczych.

 

 

Po otrzymaniu zamówienia Obsługa sklepu potwierdza dostępność produktu u naszych dostawców, a właściwą datę wysyłki wprowadzamy do statusu zamówienia. Status zamówienia można sprawdzić w zakładce "Twoje Konto".

 

Przesyłki są realizowane poprzez transport własny firmy lub określonego przez eSklep kuriera. Wybór dostawy następuje na etapie składania zamówienia (zakładka "Dostawa i płatność").

 

Czas dostawy zależy od wybranego rodzaju dostawy, jednak co do zasady, nie przekracza 48h od zaksięgowania środków na koncie eSklepu.

 

W przypadku wyboru opcji "odbiór osobisty" zamówiony towar można również odebrać w magazynie firmy, przy czym wymagane jest powiadomienie o tym fakcie na etapie składania zamówienia.

 

Magazyn mieści się w Przeźmierowie /k Poznania, przy ul. Rzemieślniczej 15 (na przeciwko wjazdu do giełdy samochodowej). Magazyn jest otwarty od poniedziałku do piątku w godz. 8:00-16:00.

 

 


Mapka dojazdowa

Zobacz: Jak dojechać?

 

 

 

 Należy pamiętać, że...

 

W przypadku płatności przelewem, powyższy termin wydłuża się o czas realizacji przelewu, a w przypadku płatności ratalnej - o czas przygotowania i podpisania umowy ratalnej.

 

 


 

 

 

 Wykorzystujemy słownictwo, którego nie rozumiesz?
 Przejdź do słownika pojęć i znajdź właściwą definicję.
 

 Brakuje odpowiedzi na Twoje pytanie? Odpowiedź mogłaby być bardziej precyzyjna?
 Napisz do nas! Odpowiadamy w 15 min. Pomożesz w ten sposób również innym. powrót

 


 

 Aktualizacja strony: 13-02-2014
 Administrator: Szymon 
Zobacz również: Dostępność towaru
Podziel się swoim komentarzem z innymi
pixel