Bezpieczeństwo zakupów

Bezpieczeństwo naszych Klientów to podstawa. Poniżej prezentujemy Państwu wybrane działania, które przedsięwzieliśmy w celu zwiększenia bezpieczeństwa przesyłu danych osobowych oraz transakcyjnych.
 


 

 

 

 

Logotyp GIODO

 

 

 

 

Certyfikat AlphaSSL

 

 

 

 

Logotyp Przelewy24

 

 

 

 

 

 

Zobacz ranking najlepszych sklepów

 

 
Bezpieczeństwo Twoich danych osobowych
 
Zwracamy szczególną uwagę na to, aby dostęp do danych osobowych naszych Klientów miały jedynie osoby do tego upoważnione.
 
Dane przetwarzane przez Administratora są pozyskiwane i chronione zgodnie z przepisami prawa, a ich rejestr został zgłoszony do Generalnego Inspektowa Ochrony Danych Osobowych.
 

Bezpieczne przesyłanie danych w eLADEX
 
Sklep eLADEX używa protokołu SSL do komunikacji z przeglądarką, dzięki czemu informacje w obie strony (między sklepem i przeglądarką) są przesyłane przez sieć w sposób zaszyfrowany.

Zadbaliśmy o to, aby wszystkie formularze służące do wpisywania informacji prywatnych, były umieszczone w bezpiecznym obszarze serwisu. Łączenie się z nimi odbywa się z użyciem scentralizowanego protokołu SSL 3.0 (Secure Socket Layer) RSA 128bit – gwarantowanym certyfikatem Powszechnego Centrum Certyfikacji prowadzonym przez Unizeto Technologies S.A. z siedzibą w Szczecinie, w efekcie czego wszystkie dane osobowe Klientów są szyfrowane i nawet w przypadku przechwycenia transmisji, niemożliwe do odczytania przez osoby nieupoważnione. 

Kupując w naszym systemie mogą mieć Państwo pewność, że Państwa dane są w pełni bezpieczne. 


Bezpieczne kupowanie w eLADEX


Potwierdzeniem wysokich standardów obsługi klienta w 4 obszarach tj:
 

  • Jakość obsługi
  • Czas realizacji
  • Pakowanie/odbiór
  • Ceny


jest otrzymanie drugi rok z rzędu tytułu "Finalista Wiarygodne opinie", zarówno w 2013, jak i 2014 r. Przyznanie tego oznaczenia jest efektem agregowania Państwa opinii o sklepie eLADEX.com.pl przez porównywarkę cenową Opinie.info.

 

 

Otrzymanie na początku kwietnia 2012 r certyfikatu Zaufana Strona (więcej na ten temat) przez sklep eLADEX jest potwierdzeniem zachowania najwyższych standardów bezpieczeństwa i ochrony danych, które przekazują Klienci do firmy.

 

  

 

 Masz pytania lub wątpliwości do niniejszej zakładki? 
 
Napisz do nas! Odpowiadamy w 15 min.
 
 Odwiedziłeś już naszą strefę poradników branżowych?
 
Wejdź do strefy wiedzy eLADEX i dowiedz się więcej!

  

DOKUMENTY DO POBRANIA (3 z 3)  Centrum dokumentów 

  [PDF] Regulamin sklepu (pobierz)

 

 

 
 Aktualizacja strony: 11-11-2013
 Administrator: Szymon 
Zobacz również: Polityka prywatności, Zakupy na raty
Podziel się swoim komentarzem z innymi
pixel