Assistance w chłodzeniu

Assistance w chłodzeniu

 

 

CZYM JEST ASSISTANCE W CHŁODZENIU?

 

Przechowuj swoje towary w ciągłym chłodzie. W przypadku awarii zapewnimy Tobie zastępcze urządzenie chłodzące w ciągu dwóch godzin.

 

 Wsparcie w mniej jak 2 godziny

 

CO ZYSKUJESZ?

 

Usługa "Assistance w chłodzeniu" pozwala Tobie uratować towar, którego przy każdej dłuższej przerwie w chłodzeniu należałoby się pozbyć. Unikasz przez to kosztownej i stresującej utylizacji. 

Zyskujesz spokój, że otrzymasz ekspresowo zastępcze urządzenie wraz ze wsparciem w przeniesieniu towaru z uszkodzonego urządzenia do jego chwilowego zamiennika. Zdobędziesz ponadto dodatkowy czas na naprawę urządzenia (z pomocą naszej firmy lub innej dowolnej) bez potrzeby przepłacania.

 

uratowany towar  spokój ducha  mniej pracy  czas na naprawę

 

 

KOMU POMAGAMY?

 

Nasze usługi z powodzeniem znajdują zastosowanie w sklepach, lokalach gastronomicznych, barach, zakładach produkcyjnych czy placówkach medycznych.

"Assistance w chłodzeniu" sprawdzi się wszędzie tam, gdzie towar wymaga stałego przechowywania w chłodzie a kilkugodzinny kontakt z temperaturą pokojową grozi jego zepsuciem i potrzebą kosztownej utylizacji. Usługa jest dostępna na terenie Poznania i okolic (do 30 km od miasta).

 

handel  zakłady produkcyjne  hurtowanie  hotele  gastronomia  slużba zdrowia

 

ILE TO KOSZTUJE?

 

Za usługę możesz płacić subskrybcyjnie (już od 99 zł miesięcznie) lub jednorazowo.

 

Wyceń usługę on-line

 

ONI JUŻ ŚPIĄ SPOKOJNIE

 OSM Czarnków  Karpicko  Biegun  Społem  Lewiatan

pixel